Reference

Domů

Ing. Josef Vráblík

Firma VRÁBLÍK je uživatelem rovnačky děličky drátu typ TRF 8 s motorizovaným odvíjecím stolem od firmy VARO.

GALMET spol s r.o.

Firma GALMET spol. s r.o. je kromě jiných námi dodaných strojů uživatelem rovnačky děličky drátu typ TRF 8 s motorizovaným odvíjecím stolem od firmy VARO.

 

INT. METAL PLAST spol. s r.o.

Firma IMP spol. s r.o. je kromě jiných námi dodaných strojů uživatelem automatizovaného výrobního systému SAR 2150 pro sváření drátěných sítí 2150x3500 mm z drátů D = 2 - 6 mm odvíjených z cívek, s podavačem příčných drátů s kapacitou 1t, zařízení slouží pro výrobu plotových panelů nebo stavebnic sítí pro gabiony.

 

Brano Group a.s.

Výrobní závod firmy BRANO a.s. v Jilemnici provozuje dvě oboustranné odjehlovačky trubek pro dlouhé díly DEF-FA 52 BTM se zakladačem od firmy SOCO Machinery Ltd., pro zarovnání čel odříznutých dílů korpusů tlumičů. Provádí se sražení vnější a vnitřní hrany a sražení obou čel zároveň. Dále provozuje jednu linku ECOMASTER od firmy Weil enginnering pro výrobu krátkých trubek schopnou z plechu zavinout a laserem svařit trubku OD 49 mm, tl. stěny 1,5 mm a to pro ocel s Rm = 750-800 Mpa.

 

Moderní škola s.r.o. (bývalá Klassa plus s.r.o.)

Výrobní závod firmy Moderní škola s.r.o. v Oticích provozuje 2 typy CNC ohýbaček trubek SB38X6A-MRV a novější SB63X6A-MRV od firmy SOCO Machinery Ltd. pro výrobu dílů školního a kancelářského nábytku. Ohýbají jak přitahovacím tak i protlačovaným způsobem, trubky s kruhovým průžezem i plocho-ovály.

Komad spol. s r.o.

Firma KOMAD s Krásna nad Kysucou provozuje několik strojů od SOCO Machinery Ltd. jakou jsou pila HVS375FA-NC, dvouhlavé ohýbačky DB39NC a TB38.