Reference

http://www.faurecia.com/sites/all/themes/corporate/images/logo.png FAURECIA s.r.o.

Firma FAURECIA v závodě v Písku používá automatickou linku pro zakružování a svařování plechů laserem ECOSTAR pro výrobu obálek částicových filtrů. Další ECOSTAR a stroj pro řezání laserem byly dodány v září 2015 do závodu v Mladé Boleslavi.

Domů Ing. Josef Vráblík

Firma VRÁBLÍK je uživatelem rovnačky děličky drátu typ TRF 8 s motorizovaným odvíjecím stolem od firmy VARO.

GALMET spol s r.o.

Firma GALMET spol. s r.o. je kromě jiných námi dodaných strojů uživatelem rovnačky děličky drátu typ TRF 8 s motorizovaným odvíjecím stolem od firmy VARO.

 

INT. METAL PLAST spol. s r.o.

Firma IMP spol. s r.o. je kromě jiných námi dodaných strojů uživatelem automatizovaného výrobního systému SAR 2150 pro sváření drátěných sítí 2150x3500 mm z drátů D = 2 - 6 mm odvíjených z cívek, s podavačem příčných drátů s kapacitou 1t, zařízení slouží pro výrobu plotových panelů nebo stavebnic sítí pro gabiony.

 

1. Prešovská Nástrojáreň, s.r.o.

1. Prešovská nástrojárna, s.r.o. je uživatelem CNC ohýbaček drátu od firmy AIM. Kromě hlavního výrobního programu, kterým je výroba forem pro vstřikování plastů a provoz vstřikolisů, rozšířili program i na ohýbání drátů pro tvarově složité 3D díly. Provozují již dva stroje AFM3D12T a nově AFM3D8T.

 

Brano Group a.s.

Výrobní závod firmy BRANO a.s. v Jilemnici provozuje dvě oboustranné odjehlovačky trubek pro dlouhé díly DEF-FA 52 BTM se zakladačem od firmy SOCO Machinery Ltd., pro zarovnání čel odříznutých dílů korpusů tlumičů. Provádí se sražení vnější a vnitřní hrany a sražení obou čel zároveň. Dále provozuje jednu linku ECOMASTER od firmy Weil enginnering pro výrobu krátkých trubek schopnou z plechu zavinout a laserem svařit trubku OD 49 mm, tl. stěny 1,5 mm a to pro ocel s Rm = 750-800 Mpa.

 

Eberspächer spol. s r.o.

Tato firma provozuje dvě linky ECOMASTER pro zakružování plechu a sváření pro výrobu obálek katalyzátorů od firmy Weil engineering s TIG svářečkami. Třetí linka ECOMASTER, tentokrát již se svařováním laserem, byla dodána v Dubnu 2016 a čtvrtá bude dodána na podzim 2017.

 

Feralpi-Praha, s.r.o.

Výrobní závod firmy v Kralupech nad Vltavou provozuje několik rovnaček děliček drátu od italské firmy VITARI Spa typy NR350 a NR450 pro rovnání žebrovaného i hladkého drátu pro výrobu kari sítí.

 

 

Moderní škola s.r.o. (bývalá Klassa plus s.r.o.)

Výrobní závod firmy Moderní škola s.r.o. v Oticích provozuje 2 typy CNC ohýbaček trubek SB38X6A-MRV a novější SB63X6A-MRV od firmy SOCO Machinery Ltd. pro výrobu dílů školního a kancelářského nábytku. Ohýbají jak přitahovacím tak i protlačovaným způsobem, trubky s kruhovým průžezem i plocho-ovály.

 

Komad spol. s r.o.

Firma KOMAD s Krásna nad Kysucou provozuje několik strojů od SOCO Machinery Ltd. jakou jsou pila HVS375FA-NC, dvouhlavé ohýbačky DB39NC a TB38. Dále firma provozuje dvě rovnačky a děličky drátu s odvíjecím zařízením od VITARI Spa NR230E a NR220EV pro rovnání hladkého i žebrovaného drátu. Dále provozují CNC ohýbačku drátu od AIM typ AFC10 pro ohýbání 3D dílů.

 

Kovostal, s.r.o.

Výrobní závod firmy KOVOSTAL v Jarošově provozuje plně elektricky poháněnou CNC ohýbačku trubek od firmy SILFAX SA typ SE976 pro výrobů dílů sedaček.

 

 

Valsabbia Praha s.r.o.

Výrobní závod firmy Valsabbia v Kralupech nad Vltavou provuze rovnačku a děličku drátu od firmy VITARI Spa typ NR220EV pro rovnání a dělení hladkého drátu.

 

 

Visteon - AUTOPAL, s.r.o.

Výrobní závody firmy Autopal, s.r.o. v Novém Jičíně a Rychvaldě provozují několik plně elektrických CNC ohýbaček trubek od firmy SILFAX SA typ SR712 s oběžnou hlavou jak samostaně stojících, tak jako automatizované výrobní ostrůvky s automatickým zakládáním a vyjímáním trubek. Díky speciální konstrukci zakladače je možno ohýbat i sestavy trubek s hadicemi.

 

SITAP s.r.o.

Firma SITAP s.r.o. z Horního Újezdu je uživatelem třech rovnaček a děliček drátu s odvíjecími zařízeními od VITARI Spa NR215E , NR220EV, NR230E pro rovnání hladkého i žebrovaného drátu pro následné automatické sváření na strojích Schlatter.