Horká novinka od VARO svářečka SARG4.0 1800

Italská firma VARO srl radikálně přepracovala jejich úspěšný model SARG.

Nejnovější produkt VARO, nový SARG 4.0 1800. V tomto novém modelu bylo zavedeno mnoho mechanických a elektronických vylepšení, všechny zaměřené na větší flexibilitu výroby, větší použitelnost, jednodušší a rychlejší v nastavení.
Stroj je vybaven hardwarovými systémy nejnovější generace vzájemně propojenými, které jsou schopny zlepšit přesnost, rychlost a rozmanitost prováděných operací, což dává stroji také možnost vzdálené komunikace.

Zlepšení výkonu bylo zaměřeno především na rychlost změny pracovních míst a nastavení stroje.

Existuje mnoho relevantních inovací nového SARG 1800, jako je zavedení konceptu modulární šablony, elektronického nastavení pro změnu podélného měření. 
Tento systém umožňuje vytvářet produkty s různými tvary jednoduše načtením receptu programu ze stroje a šablona je pak automaticky připravena.

art_en art_en art_en art_en art_en

Jeden operátor může provést nastavení stroje v reálném krátkém čase a výroba nové sítě může začít okamžitě.

Volba jedné měděné tyče pro spodní elektrodu dále zkracuje dobu nastavení. Umožňuje obsluze měnit pouze horní elektrody, které jsou umístěny na posuvných podložkách s lineárními vodítky a vybaveny pohodlnými pákami pro upevnění. Umístění elektrod jde provést rychle a snadno.

art_en art_en art_en

V čele technologie, nový SARG 4.0 poskytuje velké množství relevantních informací o výrobě a stavu stroje, ty jsou také k dispozici na bezplatné APP "MyVaro".

Konstrukce a v logice 4.0 a použité komponenty činí nový svařovací stroj VARO zcela propojený. Je možné mít k dispozici úplnou diagnostiku, a to i ve verzi APP, a provádět zásahy pomoci vzdáleného připojení. 

07 / 12 / 2020 |  Archiv novinek