Veletrh Wire-Tube 2018 a představené novinky

Ve dnech 16.4. - 20.4. 2018 proběhl v Dusseldorfu veletrh Wire-Tube 2018.

Námi zastupované firmy vystavovaly na veletrhu

 

  • SOCO Machinery Inc. - HERBER - CNC ohýbačky trubek, profilů a jejich periferie, stroje pro dělení a odjehlování konců trubek, laserové řezačky trubek…, www.socomachinery.com, Hala: 5, stánek: A19, firma vystavovala ohýbačku trubek SB30X6A-MR500 (pro výrobu airbagů) s děleným otevíratelným ohýbacím nástrojem a utomatizací pro vykládání a zakládání, dále levo-pravou plně el. ohýbačku SB52X1A-2S-V-U v konfiguraci automatizované výrobní buňky (robot - ohýbání trubek – dělení - tváření konců - vykládka). Dále byl představen laser SLT180FIBER-FA (se 700 W IPG zdrojem a ruční zakládkou a vyjímáním).

  • VARO srl – stroje pro sváření drátů a drátěných sítí, stroje pro rovnání a dělení drátu a stroje pro CNC ohýbání drátu a jejich periferie (www.varo.it), Hala: 13, stánek: F66, firma vystavovala novou rovnačku děličku TRF-8 se zdvojeným podáváním drátu, semi-automatickou svářečku sítí S2D s aut. zaváděním před-střihaných příčných drátů ze zásobníků.

  • WEIL engineering – speciální technologie pro zakružování a sváření plechů, sváření a řezání laserem, automatické svářecí boxy a výrobní buňky (www.weil-engineering.com), Hala: 6, stánek: A121, firma vystavovala vzorky vyrobených dílů a videa výrobních linek.

 

  • MILANI srl  – NC a CNC stroje pro rovnání a dělení drátu (hladkého i žebrovaného), výrobu hřebíků, řetězů a šatních ramínek (www.milani-srl.com), Hala: 13, stánek: B10, firma vystavovala novou rovnačku v provozu RT104 s motorizovaným odvíjením APM1.

  • STACO Werkzeugmaschinen Gmb  – NC a CNC stroje pro rovnání a dělení drátu (hladkého i žebrovaného), kabelů i lan. (www.staco.info), Hala: 14, stánek: G6, firma vystavovala dělící nůžky pro ruční i automatické dělení.

20 / 04 / 2018 |  Archiv novinek